به نام  خالق زیباییها

موسیقی را در فرهنگسرای جهاد دانشگاهی مشهد شروع کردم . تئوری موسیقی را پیش استادم آقای علیرضا فریفته وسلفژ  را با خانم احمد زاده گذراندم .به دلیل اینکه  به ساز گیتار علاقمند بودم  گیتار را با استادم آقای ناصر رسا شروع کردم که از ایشان کلی درس و مهارت در نوازندگی کسب کردم و تقریبا حدود 9 سال شاگرد ایشان بودم و همچنان هستم چون اعتقاد دارم که موسیقی و گیتار هیچوقت انتها ندارد .

و از راهنماییهای آقای گرایلی و خانم فهیمه جهان بخش در زمینه گیتار فلامنکو و پاپ کمال تشکر و سپاسگذاری را دارم .

بعد از آن با استاد صحاف آشنا شدم و توسط ایشان با آقای کیوان علایی که  به مدت 3 سال شاگرد ایشان  دوره های آهنگسازی و دیکته صدا را گذراندم  من با این استاد هنرمند با کنترپوان ، هارمونی ، ارکستر راسیون ، فرم موسیقی و در بخش ایرانی با هارمونی ایرانی و دستگاهها و تلفیق شعر و موسیقی آشنا شدم و  در این مدت بیش از 50 کار کوتاه آهنگسازی شامل: موسیقی کودک ، ارکستر ، سولو ، دوئت و تریو برای سازهای مختلف و کارهای کوتاه ایرانی تصنیف کرده ام. دو اجرای سولوی گیتار در تالار فردوسی جهاد دانشگاهی مشهد داشتم .

به مدت کوتاهی آموختن ساز پیانو  را شروع کردم و توسط دوست عزیزم خانم سیرانوش اخگراندوز با ساز فلوت ریکوردر آشنا شدم و دف را با خانم تشکری و آواز کلاسیک را با خانم لادا کافیان گذرانده ام و یک دوره اشنایی برای ساز ویولن با آقای میثم کریمی را اغاز کردم ، و  در حال حاضر برای پیشبرد و تکمیل تکنیک های گیتار گلاسیک در کلاس های اموزشی اقای بابک ولی پور حضور رسانده ام . (telegram.me/honarguitar)

در فرهنگسرای جهاد دانشگاهی به مدیریت آقای عطاریان ، قسمت خبر نگاری  فعالیت داشتم . و توسط استادم آقای ناصر رسا به آموزشگاه در مشهد، برای تدریس گیتار معرفی شدم ، در آموزشگاه چاووش، فرهنگسرای مصلی نژاد و آموزشگاه موسیقی کیانی نژاد با و در جهاد دانشگاهی مشهد، همکاری دارم. و تمام تلاش خود را خواهم کرد که از گفته ها و مهارتهای استادم برای هنرجویان استفاده کنم و موسیقی درست و صحیح را آموزش دهم .

با مشورت اساتیدم شروع به چاپ کتابی در زمینه گیتار کردم ، که امیدوارم برای علاقمندان مفید واقع شود .

خلاصه كلام:

موسیقی دریچه زیبایی برای من گشود تا بتوانم زندگی را جور دیگر بنگرم .